Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preset Name
hu: Előbeállítás neve

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
hu: %name beállítás biztosan törölhető?

en: Theme
hu: Smink

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: CSS path
hu: CSS útvonal

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Themes
hu: Sminkek

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Preset
hu: Beállítás

en: Delete preset
hu: Beállítás törlése

en: Cache cleared.
hu: A gyorsítótár ki lett ürítve.

en: Presets
hu: Beállítások

en: Add preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: %name must be a number.
hu: %name értékének számnak kell lennie.

en: Library
hu: Könyvtár
