Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Preset Name
id: Nama Preset

en: Theme
id: Tema

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loop
id: Pengulangan

en: CSS path
id: Jalur CSS

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: Themes
id: Tema

en: Cache cleared.
id: Cache telah dibersihkan.

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.

en: %name must be a number.
id: %name harus bernilai angka.

en: Library
id: Pustaka
