Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ
