Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Theme
oc: Tèma

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: CSS path
oc: Camin de la CSS

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Themes
oc: Tèmas

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.

en: %name must be a number.
oc: %name deu èsser un nombre.
