Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Preset Name
ro: Nume Prestabilit

en: Theme
ro: Temă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Volume
ro: Volum

en: Loop
ro: Buclă

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Themes
ro: Teme

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: %name must be a number.
ro: %name trebuie să fie un număr.
