Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Preset Name
uk: Назва набору правил

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон %name?

en: Theme
uk: Тема

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Volume
uk: Об'єм

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: CSS path
uk: Шлях до CSS

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Themes
uk: Теми

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Delete preset
uk: Вилучити набір правил

en: Cache cleared.
uk: Кеш очищено

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Poster
uk: Плакат

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: Library
uk: Бібліотека

en: Continuous
uk: Безперервно

en: Library path
uk: Шлях бібліотеки

en: Video scaling
uk: Масштабування відео
