Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Themes
am: ገጽታዎች
