Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché
