Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Media
bg: Медия

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Themes
bg: Теми
