Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: CSS path
bo: CSS སྦྲེལ་ལམ

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
