Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Controls
cs: Ovládání

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: Library
cs: Knihovna

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
