Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
