Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Theme
el: Θέμα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: CSS path
el: Διαδρομή CSS

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.

en: %name must be a number.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας αριθμός.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
