Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Themes
he: עיצובים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש

en: Title field
he: שדה כותרת

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: Library
he: ספריה

en: Image style
he: סגנון תמונה
