Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
