Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Preset Name
is: Nafn stillingar

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
