Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
