Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Theme
nl: Thema

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Loop
nl: Lus

en: CSS path
nl: CSS-pad

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Themes
nl: Thema's

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Delete preset
nl: Instelling verwijderen

en: Presets
nl: Instellingen

en: Title field
nl: Titelveld

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Library path
nl: Bibliotheekpad

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
