Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Preset Name
fa: نام از پیش تعیین شده

en: Theme
fa: پوسته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Image field
fa: میدان تصویر

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
