Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Themes
sl: Teme
