Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Theme
sr: Тема
