Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Cancel
sv: Avbryt

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Preset Name
sv: Namn på förhandsinställning

en: Theme
sv: Tema

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Volume
sv: Volym

en: CSS path
sv: Sökväg till CSS

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: Controls
sv: Kontroller

en: Themes
sv: Teman

en: Delete preset
sv: Radera förhandsinställning

en: Presets
sv: Förval

en: Add preset
sv: Lägg till förhandsinställning

en: Title field
sv: Titelfält

en: Image field
sv: Bildfält

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.

en: %name must be a number.
sv: %name måste vara ett tal.

en: Library
sv: Bibliotek

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
