Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Unknown
af: Onbekend

en: Libraries
af: Biblioteke
