Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Preset Name
da: Forvalgsnavn

en: Theme
da: Tema

en: Unknown
da: Ukendt

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Volume
da: Mængde

en: CSS path
da: CSS sti

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: Delete preset
da: Slet forvalg

en: Cache cleared.
da: Cache ryddet.

en: Title field
da: Titelfelt

en: Image field
da: Billedfelt

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: %name must be a number.
da: %name skal være et tal.

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
