Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Image style
eo: Bilda stilo
