Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Theme
gl: Tema

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: CSS path
gl: Ruta ao CSS

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Controls
gl: Controis

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Title field
gl: Campo de título

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
