Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
