Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Theme
jv: Tema

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Image field
jv: Field gambar

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.

en: %name must be a number.
jv: %name kudu diisi angka.

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
