Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany
