Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Preset Name
sk: Názov predvoľby

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Volume
sk: Objem

en: Media
sk: Médiá

en: CSS path
sk: CSS cesta

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Delete preset
sk: Odstrániť predvoľbu

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
