Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: None
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Clear cache
th: ล้างแคช

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก

en: %name must be a number.
th: %name ต้องเป็นตัวเลข

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
