Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Preset Name
mr: सध्याचे नाव

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
