Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre
