Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Preset Name
pt: Nome do preset

en: Theme
pt: Tema

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Clear cache
pt: Limpar a cache

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Title field
pt: Campo de título

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro positivo.

en: %name must be a number.
pt: %name deve ser um número.

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)
