Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda
