Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Unknown
sq: Nuk njihet
