Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Preset Name
tr: Önceden Ayarlanmış Ad

en: Theme
tr: Tema

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: CSS path
tr: CSS yolu

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Controls
tr: Denetimler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Poster
tr: Gönderen

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.

en: %name must be a number.
tr: %name bir sayı olmalı.

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
