Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Preset Name
vi: Tên bộ thiết lập

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Volume
vi: Thể tích

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: CSS path
vi: Đường dẫn CSS

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Add preset
vi: Thêm bộ thiết lập

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.

en: %name must be a number.
vi: %name phải là số.

en: Continuous
vi: Liên tục

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
