Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Preset Name
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş ad

en: Theme
az: Tema

en: Unknown
az: Naməlum

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə
