Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Theme
cy: Thema

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
