Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Theme
hr: Tema

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
