Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Preset Name
ja: プリセット名

en: Theme
ja: テーマ

en: Unknown
ja: 不明

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Volume
ja: ボリューム

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: CSS path
ja: CSSパス

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: jCarousel skin
ja: jCarousel のスキン

en: Cache cleared.
ja: キャッシュを消去しました。

en: Presets
ja: プリセット

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。

en: %name must be a number.
ja: %name は数字でなければなりません。

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
