Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Unknown
kk: Белгісіз
