Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
