Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
