Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
