Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Preset Name
pl: Nazwa zestawu

en: Theme
pl: Skórka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Volume
pl: Głośność

en: Loop
pl: Pętla

en: CSS path
pl: Ścieżka CSS

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: jCarousel skin
pl: skórki jCarousel

en: Delete preset
pl: Usuń ustawienia

en: Cache cleared.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.

en: Create new preset
pl: Stwórz nowe ustawienie

en: Presets
pl: Zestawy

en: Add preset
pl: Dodaj ustawienie

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: %name must be a number.
pl: %name musi być liczbą.

en: CSS Path
pl: Ścieżka arkusza CSS

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Select or enter:
pl: Wybierz lub wprowadź:

en: Option %name removed.
pl: Usunięto opcję %name.
