Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Libraries
ps: کتابتونونه
