Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Controls
ug: كونترول

en: Poster
ug: يوللىغۇچى
