Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Theme
fi: Teema

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: CSS path
fi: CSS polku

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.

en: %name must be a number.
fi: %namen on oltava numero.

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
